fbpx

Nezapomenutelné okamžiky v době těhotenství by neměly zůstat jen ve vzpomínkách. Zvěčním mile rád Vaše těhotenské fotografie, které budete mít ve Vašem rodinném albu.

Kde se fotí?

Dle domluvy prakticky kdekoliv.

Hlavní lokací je Znojmo, Moravské Budějovice a Brno, ale je možné dojet po domluvě prakticky kamkoliv.

Co na sebe?

Celý outfit se odvíjí podle lokace. Před každým focením konzultuji, v čem by bylo dobré fotit a jaké zvolit doplňky, případně líčení.

Nejvhodnější kombinací pro těhotenské focení jsou jednoduché šaty bez nápisů. Ideálně jednobarevné. Případně jednobarevná trička a pohodlné kalhoty.
Outfity lze samozřejmě během focení měnit.

 

Kolik to stojí? Co dostanu?

Základní cena je 1000,- Kč za focení.
Dostanete  7 upravených fotografií ve verzi pro tisk a stejný počet fotek vždy dostanete také ve verzi pro sociální sítě, či pro zaslání přes email.

Dodatečné informace:

Je také možné udělat fotoobraz nebo fotoknihu?
Určitě je možné s fotkami udělat prakticky cokoliv. Mohu zařídit vytvoření obrazu, vytvoření fotoknihy nebo třeba potisku na hrnek.

Možnost tisku fotografií:
9x13cm – +10,-Kč / ks
10x15cm – +10,-Kč / ks
13x19cm – +20,-Kč / ks
20×30 cm – +40,-Kč / ks
Větší formáty po dohodě

Nezávazná poptávka těhotenského focení

Chtěli byste bližší informace o těhotenském focení nebo byste chtěli zjistit, jestli termín focení, o který máte zájem je volný?
Prosím napište mi skrze formulář a já ihned, jak ověřím dostupnost napíšu nebo zavolám zpět.

  Poslední příspěvky Z blogu

  Affinity Photo • První spuštění

  Affinity Photo • První spuštění

  A je to tady dámy a pánové. Photoshop se konečně dočkal konkurence. Dneska jsem si poprvé spustil Affinity a podíval se na rychlé první úpravy fotky. https://youtu.be/iAiVc7etkzQ Jsem celkem nadšený. Tváří se to být velice dobrý nástroj. Co je však problém - zvyknout...

  Jak přidat vodoznak jako ochranu své fotky

  Jak přidat vodoznak jako ochranu své fotky

  Nejednomu z nás už se stalo to, že si někdo našel Vaši fotku a použil ji na svém webu nebo pro svou prezentaci. Dneska si ukážeme, jak jednoduše ochránit fotku před tím, aby ji použil někdo jiný. Stejně tak si ukážeme způsob, jak poslat klientovi fotografie, aby si...