Svatební kameraman

Ceník →

Poptat termín →

Na co se ptáte?

Je nutné se před svatbou sejít?

Není to nutné, ale vidět se minimálně online je fajn. Nejen že si můžeme dopředu spoustu věcí objasnit, ale pak předejdeme tomu, že přijde na začátek obřadu nebo k Vám domů člověk, kterého jste zatím neviděli.
Je to tedy dobré v tom, že se poznáme a ujistíme se, že si „sedneme“ i jako lidé.

Jakým způsobem probíhá platba?

Platba probíhá na 2 části. První část je záloha, která se skládá při rezervování termínu po osobní nebo online schůzce a druhou částí je doplatek do celé výše, který řešíme při předání fotek nebo videa.

Dáváte k dispozici všechna videa?

Neupravený záznam ani neupravené fotky určitě nepředávám. Do videa totiž vstupuje mnoho věcí, jako zkušenosti kameramana nebo kameramanova kreativita. I samotný postproces (neboli úprava) je „ Know how „ kameramana. Vystavením nebo nekvalitní úpravou surových videí můžete velice snadno kameramanovi poškodit jméno nebo reputaci.

Jak probíhá předání videa?

Fotografie i video předávám elektronickou formou přes takzvaný cloud nebo jiné úložiště. Je možné se také domluvit na předání fotografii na disku DVD nebo na USB nosiči.
Je možné video předat také v dárkovém balení skrze booklet s USB. Více najdete v sekci Fotka jako dárek →

Upozornění!
Vždy si pořiďte kopie těchto fotografií, abyste měli zálohu.

Proč se ceny focení tolik liší?

Cenové rozpětí je různé, stejně jako u jiných nejen kreativních odvětví. Záleží na spoustě faktorech které se odráží na ceně, jako zkušenosti, absolvované kurzy, praxe nebo technika kameramana.

Poptejte termín svatebního videa